Jumbo sporten voor je sportvereniging actie!!

Vanaf woensdag 8 februari t/m 14 maart kunt u bij de Jumbo in Hilvarenbeek gaan sparen voor onze sportvereniging. Bij elke besteding van € 10,- ontvangt u een voucher. Deze vouchers kunt u toekennen aan de sportvereniging van uw keuze. Wij willen u natuurlijk vragen om deze vouchers aan Achil’87 te geven

Van de punten die we ophalen kunnen wij namelijk extra sport- en spelmaterialen voor onze sportvereniging aanschaffen. Op de website www.jumbosparenvoorjesportvereniging.nl kunt u de vouchers direct aan onze vereniging toekennen. 
U kunt uw gespaarde vouchers ook inleveren bij de dropbox in de Jumbo (zie bijgevoegde foto’s) of bij de dropbox in de kantine van Achil’87 (vanaf Woensdagavond 8 Februari).
Het budget van de Jumbo bedraagt in totaal EURO 5.000,- Het bedrag dat we na afloop van deze actie kunnen besteden voor onze vereniging wordt bepaald aan de hand van het percentage vouchers dat aan Achil’87 is toegekend.